ДБР повідомило про підозру екс начальнику Управління Державної міграційної служби в Луганській області

Повідомлено про підозру колишньому начальнику Управління Державної міграційної служби в Луганській області, який безпідставно нарахував собі 365% премії.

Про це повідомляє ДБР.

На початку 2022 року, після повномасштабного вторгнення РФ, коли більшість працівників територіального органу були переведені в режим простою, чиновник самовільно встановив собі надбавки за інтенсивність праці у розмірі 365% посадового окладу.

Порушуючи норми чинного законодавства та без погодження з керівництвом центрального апарату ДМС, з липня по грудень 2022 року він підписував платіжні документи і розпоряджався бюджетними коштами. Підлеглі, виконуючи його вказівки, нараховували премії, внаслідок чого фігурант незаконно отримав майже 347 тисяч гривень. Згодом він звільнився з посади.

Дії експосадовця кваліфіковані як зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Йому загрожує позбавлення волі на строк до шести років. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.