ВАКС постановив стягнути у дохід держави майно родини столичного поліцейського
Вищий антикорупційний суд стягнув у дохід держави майно родини заступника керівника Головного управління Національної поліції Києва Тараса Полієнка.
Повідомляють ВАКС, “Радіо Свобода”, САП
19 листопада колегія суддів Вищого антикорупційного суду частково задовольнила цивільний позов Спеціалізованої антикорупційної прокуратури до заступника начальника Головного управління Національної поліції в місті Києві та його близьких осіб про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави.
Щодо двоповерхового пентхаусу площею 220 квадратних метрів у київському ЖК бізнес-класу “Зарічний” Антикорсуд визнав цей актив необґрунтованим і ухвалив стягнути із заступника начальника ГУНП у м. Києві вартість цього майна у сумі 3 672 929 грн та доходи, отримані від продажу квартири у сумі 4 972 571 грн. ВАКС стягнув у дохід держави два паркомісця, розташовані в тому ж комплексі.
Рішення може бути оскаржене протягом тридцяти днів з дня складання повного судового рішення шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду через Вищий антикорупційний суд.
У вересні 2024 року журналісти “Схем” встановили, що ці апартаменти, в яких проживав сам Полієнко з родиною, були оформлені на його тещу, яка офіційно заробила за життя лише 100 гривень.
