Стокгольм передав Києву символічні ключі від конкурсу ”Євробачення”
Київ отримав від минулорічного господаря ”Євробачення” Стокгольма символічні ключі від пісенного конкурсу.
Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.
Урочиста церемонія відбулася в мерії української столиці.
Прийняв ключі від президента міської ради Стокгольма Єви-Луїзи Ерландссон київський міський голова Віталій Кличко.
”Я радий вітати всіх сьогодні тут, на першому офіційному заході події, на яку ми всі чекаємо і до якої готуємося – Євробачення-2017. Столиця України вдруге прийматиме пісенний конкурс. І мені надзвичайно приємно бути причетним до цього дійства, брати безпосередню участь в підготовці і проведенні Євробачення”, – зазначив Кличко.
Він подякував
Джамалі за перемогу на минулорічному конкурсі і зазначив, що Київ з радістю чекає на Євробачення-2017 і готується до його проведення.
Кличко переконаний, що конкурс відбудеться на найвищому рівні.
”Сьогодні офіційно розпочався відлік часу до старту пісенного конкурсу. Ми зробимо все, щоб з притаманною українцям гостинністю і душевністю прийняти всіх гостей, які приїдуть на Євробачення-2017. Щоб про Україну і про нашу столицю залишилися яскраві враження і теплі спогади. Щоб іноземні гості, а їх ми очікуємо понад 20 тисяч, побачили, яке гарне наше місто, і які відкриті та щирі люди українці”, – сказав мер Києва під час церемонії.
Україна здобула право приймати міжнародний пісенний конкурс ”Євробачення-2017”, коли українська співачка Джамала перемогла на цьому конкурсі у 2016 році в Стокгольмі з піснею ”1944”.
У 2017 році пісенний конкурс відбудеться в київському Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі. Його півфінал запланований на 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. Жеребкування країн-учасниць «Євробачення» відбудеться 31 січня в колонній залі КМДА.
Урочиста церемонія відбулася в мерії української столиці.
Прийняв ключі від президента міської ради Стокгольма Єви-Луїзи Ерландссон київський міський голова Віталій Кличко.
”Я радий вітати всіх сьогодні тут, на першому офіційному заході події, на яку ми всі чекаємо і до якої готуємося – Євробачення-2017. Столиця України вдруге прийматиме пісенний конкурс. І мені надзвичайно приємно бути причетним до цього дійства, брати безпосередню участь в підготовці і проведенні Євробачення”, – зазначив Кличко.
Він подякував
Джамалі за перемогу на минулорічному конкурсі і зазначив, що Київ з радістю чекає на Євробачення-2017 і готується до його проведення.Кличко переконаний, що конкурс відбудеться на найвищому рівні.
”Сьогодні офіційно розпочався відлік часу до старту пісенного конкурсу. Ми зробимо все, щоб з притаманною українцям гостинністю і душевністю прийняти всіх гостей, які приїдуть на Євробачення-2017. Щоб про Україну і про нашу столицю залишилися яскраві враження і теплі спогади. Щоб іноземні гості, а їх ми очікуємо понад 20 тисяч, побачили, яке гарне наше місто, і які відкриті та щирі люди українці”, – сказав мер Києва під час церемонії.
Україна здобула право приймати міжнародний пісенний конкурс ”Євробачення-2017”, коли українська співачка Джамала перемогла на цьому конкурсі у 2016 році в Стокгольмі з піснею ”1944”.
У 2017 році пісенний конкурс відбудеться в київському Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі. Його півфінал запланований на 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. Жеребкування країн-учасниць «Євробачення» відбудеться 31 січня в колонній залі КМДА.
