“Аль-Ахлі” став переможцем азіатської Ліги Чемпіонів

Відбувся фінальний матч Елітної Ліги чемпіонів АФК сезону-2025/2026, у якому грали саудівський “Аль-Ахлі” та японський “Матида Зельвія”. Перемогу з рахунком 1:0 у цій грі здобула саудівська команда.

Зустріч відбулася на стадіоні “Кінг Абдулла Спортс Сіті” (Джидда, Саудівська Аравія).

На 68-й хвилині у саудівської команди червону картку отримав Закарія Хаусауї, а на 90+6-й “Аль-Ахлі” був дискваліфікований Мохаммед Абдулрахман. У основний час гри команди голів не забили. На 96-й хвилині взяттям воріт відзначився Фірас Аль-Бурайкан.

Минулого разу цей турнір виграв саудівський “Аль-Ахлі”, який переміг у фіналі японський “Кавасакі Фронталі” з рахунком 2:0. Найбільшого числа перемог у цьому змаганні досяг саудівський “Аль-Хіляль” (4).