Тренер Доменіко Тедеско залишив “Фенербахче”

“Фенербахче” оголосив про звільнення Тедеско з посади головного тренера команди.

Про це повідомляється на офіційному сайті турецького футбольного клубу.

“Відповідно до рішень, прийнятих на засіданні нашої ради директорів, ми розлучилися з нашим головним тренером Доменіко Тедеско та його тренерським штабом. Також було прийнято рішення розлучитися зі спортивним директором Девіном Озеком та координатором з футболу Берке Челебі.

Ми дякуємо їм за внесок у розвиток нашого клубу та бажаємо їм успіхів у подальшій кар’єрі. Помічник головного тренера Зеки Мурат Геле керуватиме командою в матчах сезону, що залишилися”, – сказано в повідомленні стамбульського клубу.