Іран заявив, що обстріляв ракетами сили США в Ормузькій протоці

Іран застосував ракети під час атаки сил США в Ормузькій протоці у відповідь на напад на іранський танкер.

Про це повідомило держтелерадіо із посиланням на іранського військового.

Згідно з його заявою, “після атаки американських військових на іранський танкер ворожі підрозділи потрапили під ракетний обстріл Ірану і були змушені відступити, зазнавши втрат”.

Нагадаємо, 6 травня Центральне командування ЗС США (CENTCOM) заявило, що американські військові відкрили вогонь в Оманській затоці іранським танкером Hasna, який прямував до порту Ісламської Республіки.