США почали перекидати до Польщі частини 1-ї кавалерійської дивізії

США почали перекидати частини 1-ї кавалерійської дивізії з Форт-Худа, штат Техас до Польщі.

Про це повідомив директор Бюро національної безпеки Польщі (BBN) Бартош Гродецький.

“На сьогоднішній день понад 20% від запланованої кількості солдатів, а також близько 70% військової техніки було передислоковано з Форт-Худа до Польщі, що є ключовим фактором забезпечення боєздатності сил”, – написав Гродецький у соцмережі X.

Він зазначив, що, за оцінками відомства, зміни у графіках ротації пов’язані з планами США вивести 2-й кавалерійський полк із Фільсекка у Німеччині. За словами Гродецького, цей підрозділ можуть направити для заміни американської бригадної танкової групи, яку планували відправити до Польщі раніше.