«Мілан» звільнив Алегрі з посади головного тренера

Футбольний клуб «Мілан» оголосив про звільнення головного тренера Массіміліано Алегрі та кількох керівників команди.
У неділю “Мілан” удома програв “Кальярі” в останньому турі сезону Серії А з рахунком 1:2.
Повідомляється, що разом з Алегрі було звільнено генерального директора Джорджо Фурлані, спортивного директора Іглі Таре, а також технічного директора Джеффрі Монкада.
Алегрі 58 років, він очолив «Мілан» у травні 2025 року. За підсумками минулого сезону команда набрала 70 очок та посіла п’яте місце у чемпіонаті Італії.
