У Будапешті британський уболівальник із травмою втік із лікарні заради фіналу Ліги чемпіонів

Британський вболівальник, який приїхав до Будапешту на фінал Ліги чемпіонів з футболу, зазнав серйозної травми і самовільно залишив лікарню, щоб потрапити на матч.

Про це повідомило Головне поліцейське управління Будапешту.

За даними поліції, чоловік отримав тяжку травму після падіння із самокату. Зв’язок із ним вдалося встановити через його родича.

Пізніше вболівальника було знайдено і повернулося до медичного закладу вже після закінчення матчу між англійським “Арсеналом” та французьким “Парі Сен-Жермен”, який пройшов на “Пушкаш-Арені”. У лікарні йому знову надали необхідну медичну допомогу.