Трамп про лист Зеленського путіну: «Було б чудово, якби вони зустрілися»

Президент США Дональд Трамп на запитання журналістів про відкритий лист Володимира Зеленського путіну з пропозицією зустрітися і домовитися про закінчення війни відповів, що «було б здорово», якби Зеленський і путін справді зустрілися.

«Я радий, що вони, мабуть, говорять про зустріч. Я думаю, що тут ми відіграли велику роль, — цитують Трампа світові агентства. — Я думаю, було б чудово, якби вони зустрілися. Пора вже їм, настав час вирішити питання».

Їм обом потрібно буде піти на компроміси. Я пропонував ці компроміси і, ви знаєте, ми тут відіграли велику роль», — додав Трамп, не пояснивши, що компроміси він має на увазі.

Володимир Зеленський у четвер опублікував відкритий лист путіну, в якому заявив, що Україна здатна різко збільшити ціну на війну для Росії, і закликав його провести особисту зустріч і домовитися про припинення війни.

путін заявив, що росія готова і хоче домовитися з Україною мирними засобами на тій базі, про яку домовилися з Трампом в Анкориджі.