Польські музиканти в пам’ять про Кузьму зробили кавер на пісню “Шампанські очі”

2-го лютого виповнилося два роки з дня трагічної загибелі лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка.

Окрім українських колег, які згадують Кузьму на своїх сторінках у мережі, його пам’ять вшанували і польські музиканти з групи “Kwartyrnik”.

Вони переспівали “Шампанські очі” Скрябіна та виклали відео на Facebook.

“Пам’яті Кузьми Скрябіна від польських друзів! Сьогодні – друга річниця смерті Андрія Кузьменка. Цією піснею наш гурт “KWARTYRNIK” вирішив віддати шану цьому митцю та українській культурі в цілому. Тому спеціально в рамках річниці ми підготували нашу версію однієї з його пісень – це запис нашої репетиції, тому перепрошуємо за всі недоліки) Найголовніше, що Поляки не забувають про Україну!” – написала музиканти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.