США та Іран планують підписати меморандум із основними ідеями врегулювання

Президент США Дональд Трамп у четвер заявив, що Вашингтон і Тегеран мають намір підписати меморандум про взаєморозуміння, в якому буде закріплено загальну концепцію врегулювання конфлікту.

“Це дуже міцний меморандум про розуміння, там – загальна концепція. Вважаю, що його буде підписано”, – заявив Трамп журналістам у Білому домі.

Президент США зазначив, що потім буде потрібне додаткове узгодження деяких аспектів, він очікує, що цей процес буде “порівняно швидким”.

Меморандум буде дуже докладним, пообіцяв американський лідер.

Трамп також повторив думку, що домовленості з Іраном дозволять гарантувати, що Тегеран ніколи не стане власником ядерної зброї.