США та Іран можуть підписати меморандум вже наступного тижня

США та Іран можуть підписати меморандум про врегулювання конфлікту вже на початку наступного тижня. Про це повідомляє CBS News з посиланням на джерела, знайомі з переговорами.

За даними Bloomberg, підписання документа може відбутися у дні саміту G7, який пройде з 15 по 17 червня у французькому місті Евіан, розташованому неподалік кордону зі Швейцарією.

Як зазначають джерела, одним із найімовірніших місць для підписання меморандуму розглядається Женева, де раніше неодноразово проходили міжнародні переговори високого рівня.

Офіційного підтвердження термінів підписання угоди сторони наразі не давали.