Норвегія спрямує понад 10 млн доларів на ремонт Чорнобильської АЕС

Норвегія спрямує 10.5 мільйонів доларів на відновлення Нового безпечного конфайнменту (НБК) на Чорнобильській атомній електростанції (АЕС).

Про це заявило норвезьке посольство у Києві.

Як зазначили у диппредставництві, гроші будуть передані через Міжнародний рахунок чорнобильської співпраці Європейського банку реконструкції та розвитку.

Кошти підуть на ремонт захисної конструкції над четвертим енергоблоком АЕС після удару безпілотника, уточнили у посольстві.

У лютому минулого року Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) повідомило, що на Чорнобильській АЕС стався вибух на новому саркофазі, який захищає пошкоджений четвертий реактор.