Reuters: Меморандум між США та Іраном можуть підписати в неділю
Меморандум, який передбачає припинення війни між США та Іраном, може бути підписаний вже в неділю у Женеві.
Як передає Reuters, текст документу все ще знаходиться на стадії остаточного узгодження.
За даними агентства, Тегеран наполягає на тому, щоб угода поширювалася не лише на регіон Перської затоки, а й на Ліван.
Зазначається, що сторони прагнуть завершити роботу над текстом документа до суботи, щоб його могли підписати віце-президент США Джей Ді Венс та голова парламенту Ірану Мохаммад Багер Галібаф.
