Лідери G7 домовилися посилити санкційний тиск на енергосектор рфРФ

Лідери країн “Великої сімки” (G7) домовилися посилити тиск на росію за допомогою санкцій у сфері енергетики.

Про це повідомив Le Monde із посиланням на джерела.

“Лідери (G7 – ред.) домовилися посилити тиск на росію, зокрема за допомогою санкцій щодо російських нафти та газу”, – повідомило джерело.

Країни також продовжать підтримку України надаючи засоби протиповітряної оборони та ін.