Лідери G7 домовилися посилити санкційний тиск на енергосектор рфРФ
Лідери країн “Великої сімки” (G7) домовилися посилити тиск на росію за допомогою санкцій у сфері енергетики.
Про це повідомив Le Monde із посиланням на джерела.
“Лідери (G7 – ред.) домовилися посилити тиск на росію, зокрема за допомогою санкцій щодо російських нафти та газу”, – повідомило джерело.
Країни також продовжать підтримку України надаючи засоби протиповітряної оборони та ін.

