Трамп: США планують знищити збагачений уран, а не забрати собі
США планують витягти збагачений уран, похований під ударами об’єктами в Ірані.
Як передає телеканал Al Jazeera, про це заявив президент США Дональд Трамп у підсумках зустрічі з президентом ОАЕ Мухаммедом бін Зайєдом Аль Нахаяном у кулуарах саміту “Великої сімки” у Франції.
При цьому він зазначив, що “не треба поспішати нікуди”.
“Коли ми його вилучимо, ми його знищимо. Ми не збираємося його забирати, ми збираємося його знищити. У нас його й так достатньо”, – зазначив Трамп.
