Трамп: США планують знищити збагачений уран, а не забрати собі

США планують витягти збагачений уран, похований під ударами об’єктами в Ірані.

Як передає телеканал Al Jazeera, про це заявив президент США Дональд Трамп у підсумках зустрічі з президентом ОАЕ Мухаммедом бін Зайєдом Аль Нахаяном у кулуарах саміту “Великої сімки” у Франції.

При цьому він зазначив, що “не треба поспішати нікуди”.

“Коли ми його вилучимо, ми його знищимо. Ми не збираємося його забирати, ми збираємося його знищити. У нас його й так достатньо”, – зазначив Трамп.