Віце-президент США розповів, коли відбудеться церемонія підписання угоди з Іраном
Урочиста церемонія підписання меморандуму про взаєморозуміння між Сполученими Штатами та Іраном у Швейцарії відбудеться, найімовірніше, у вихідні.
Про це повідомив на прес-конференції в Білому домі віце-президент США Джей Ді Венс.
“Наш план полягає в тому, щоб їхати до Швейцарії. Не знаю коли саме”, – сказав заступник голови американської адміністрації. “Підозріваю, що у ці вихідні, але не впевнений”, – зазначив Венс. На прохання уточнити, чи можливе проведення церемонії вже в п’ятницю, 19 червня, він відповів ствердно, але пояснив, що в основному це залежить від іранської сторони. “Можливо. Це просто залежить від того, коли саме туди прибудуть іранці. Ми намагаємося це вирішувати прямо зараз. Але знову ж таки підозрюю, що це відбудеться найближчими вихідними днями”, – заявив заступник голови американської адміністрації.
