Стала відома причина затримки переговорів США та Ірану
Причиною затримки початку переговорів між США та Іраном у Швейцарії стала зайнятість іранських офіційних осіб заходами, пов’язаними із місяцем Мухаррам.
Про це заявив міністр закордонних справ Пакистану Ісхак Дар.
Раніше у ЗМІ висловлювалися припущення, що перенесення переговорів пов’язане з діями Ізраїлю в Лівані. У той же час CNN з посиланням на дипломатичні джерела повідомляв, що Тегеран зажадав гарантій припинення бойових дій у Лівані як умова поновлення переговорів із Вашингтоном.
Мухаррам – перший місяць мусульманського календаря. У цей період шиїти дотримуються жалоби на згадку про мученицьку загибель імама Хусейна, а по всьому Ірану проходять жалобні релігійні заходи.
