Іран та США створили лінію зв’язку з питань Ормузької протоки

Переговорники Ірану та США створили лінію зв’язку для вирішення проблем, які можуть виникати у суден під час перетину Ормузької протоки.

Про це заявив речник іранського парламенту Мохаммад Багер Галібаф.

Галібаф пояснив, що цей механізм дозволить уникати “конфліктних ситуацій та інцидентів”.

Крім того, за його словами, на нещодавніх переговорах у Швейцарії сторони погодили розморожування іранських активів на суму 12 млрд. доларів.

Він зазначив, що входив до керівників іранської делегації на переговорах зі США.