Трамп заявив, що через Ормузьку протоку напередодні пройшло 19 млн. барелів нафти

Через Ормузьку протоку пройшло вже 19 млн барелів нафти.

Про це заявив президент США Дональд Трамп.

“Вчора через Ормузьку протоку пройшло 19 млн барелів нафти – абсолютний рекорд. Ціни на нафту різко падають, і світ став набагато безпечнішим!” – написав він у вівторок у соцмережі Truth Social.