Адміністрація Трампа запросила майже $700 млн на утилізацію ядерних матеріалів в Ірані

Адміністрація глави Білого дому Дональда Трампа прагне отримати фінансування обсягом $672 млн на проведення робіт з утилізації ядерних матеріалів Ірану та інші пов’язані з цим завдання.

Про це повідомляє телеканал Fox News, посилаючись на обізнане джерело.

“Адміністрація Трампа робить кроки для отримання $672 млн, які будуть спрямовані на знищення іранського ядерного матеріалу, проведення інспекційних заходів та верифікаційної діяльності в Ірані, а також інші заходи у сфері нерозповсюдження”, – наголошується в матеріалі.

За інформацією співрозмовника телеканалу, вказані кошти призначені для Міністерства енергетики та будуть використані для “забезпечення діяльності, спрямованої на позбавлення Ірану можливості створювати чи отримувати ядерну зброю”.

Ця сума є частиною раніше запрошеного додаткового пакету асигнувань загальним обсягом $80 млрд, інформацію про який раніше публікували американські видання, включаючи The Wall Street Journal.