У Японії стався землетрус магнітудою 5,6

Поблизу південного узбережжя острова Хонсю (Японія) стався землетрус магнітудою 5,6.

Про це йдеться у повідомленні Європейсько-Середземноморського сейсмологічного центру (ESMC).

Вогнище залягало на глибині 20 км. Попередження про цунамі після землетрусу не оголошувалося.

Підземний поштовх стався за 24 км на південний захід від Хатіодзі з населенням 561 тис., за 10 км на південний схід від Оцукі (населення: 31,2 тис.).

Про руйнування та жертви не повідомляється.