Дем’єн Шазелл за фільм “Ла-Ла Ленд” отримав нагороду Гільдії режисерів США

Режисер музичної мелодрами “Ла-Ла Ленд” Дем’єн Шазелл отримав нагороду Гільдії режисерів США. 69-я церемонія вручення премії пройшла в Беврлі-Хіллз, повідомляє Associated Press.

EPA/MIKE NELSON

32-річний Шазелл вперше був номінований на отримання нагороди Гільдії режисерів і став наймолодшим лауреатом цієї премії. Його конкурентами були Баррі Дженкінс (“Місячне світло”), Дені Вільньов (“Прибуття”), Кеннет Лонерган (“Манчестер біля моря”) і Гарт Девіс (“Лев”). Нагородження Шазелла називають черговим кроком його на шляху до “Оскару”.

Задовго до вручення головної американської кінонагороди “Ла-Ла Ленд” встиг зібрати безліч призів. Фільм став переможцем кінофестивалю в Торонто, зібрав сім “Золотих глобусів”, – у всіх номінаціях, в яких був представлений, – отримав приз Гільдії продюсерів США, а виконавиця головної ролі Емма Стоун була визнана кращою актрисою Гільдією кіноакторів США.

Фільм Дем’єна Шазелла претендує на “Оскар” в 14 номінаціях, в тому числі в категорії “Кращий фільм”. Крім “Ла-Ла Ленда” за звання кращого фільму будуть боротися “Прибуття” Денні Вільньова, “Огорожі” (режисер Дензел Вашингтон), “З міркувань совісті” Мела Гібсона, “За всяку ціну” (Девід Маккензі), “Приховані фігури” ( Тед Мелфі), “Манчестер біля моря” (Кеннет Лонерган) і “Місячне світло” (Баррі Дженкінс).

89-я церемонія вручення премій Американської кіноакадемії відбудеться 26 лютого, її ведучим стане Джиммі Кіммел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.