США створять перше багатонаціональне угруповання ударних безпілотників
Центральне командування ЗС США (CENTCOM) оголосило про створення першого у своїй історії багатонаціонального угруповання ударних безпілотників Task Force Falcon Strike.
Про це йдеться у повідомленні командування.
У заяві йдеться, що новий підрозділ застосовуватиме ударні безпілотні системи односторонньої дії, що діють у повітрі, на воді та під водою. До його складу увійдуть американські військовослужбовці, а також представники країн-партнерів США на Близькому Сході.
Командувач CENTCOM адмірал Бред Купер заявив, що нове угруповання стане розвитком створеного дев’ять місяців тому підрозділу Scorpion Strike – першого на Близькому Сході спеціалізованої ескадрильї ударних безпілотників.
За його словами, США вже розпочали консультації з регіональними партнерами, а в міру їхнього приєднання можливості нового угруповання розширюватимуться, формуючи єдину багатонаціональну систему стримування в регіоні.
