Стінг став лауреатом шведської премії Polar Music Prize
Нагорода була заснована в 1989 році менеджером групи ABBA Стігом Андерсоном
Британський рок-музикант Стінг і американський джазмен Вейн Шортер стали лауреатами шведської премії Polar Music Prize, повідомляє Reuters.
Нагорода була заснована в 1989 році менеджером групи ABBA Стігом Андерсоном. Переможець отримує 1 млн шведських крон (113 тис. дол).
Як заявили в комітеті премії, Стінг як композитор поєднує класичний поп з віртуозною музичною майстерністю і відкритістю всім жанрам і звукам світу.
Артиста також назвали справжнім громадянином світу, який, крім іншого, використовує своє становище для боротьби за права людини.
Що стосується Шортера, то в комітеті вважають, що саксофоніст і композитор постійно шукав “незвідані шляхи” в кар’єрі. Музикант грав у таких колективах, як Art Blakey’s Jazz Messengers, Second Great Quintet Майлза Девіса і Weather Report, успішною є і його сольна робота.
Як повідомлялося раніше, французька академія мистецтв назвала Джорджа Клуні найхаризматичнішим актором.
