На чемпіонаті світу з легкої атлетики український багатоборець завоював “срібло”

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Портленді (США), поповнилася третьою нагородою.

Срібним призером світової першості в ніч на неділю став багатоборець Олексій Касьянов, який посів друге місце за сумою семи видів (60 метрів, стрибки в довжину, штовхання ядра, стрибки у висоту, 60 метрів з бар’єрами, стрибки з жердиною, 1000 м).

Касьянов показав свій найкращий результат у нинішньому сезоні – 6182 очка.

Перемогу з найкращим результатом сезону в світі здобув олімпійський чемпіон, неодноразовий чемпіон і рекордсмен світу американець Ештон Ітон (6470). Володарем бронзової медалі став німецький семіборец Матіас Брюггер (6126).

Нагадаємо, днем ​​раніше на п’єдестал чемпіонату світу піднялися українські багатоборки Анастасія Мохнюк, яка виграла “срібло”, і Аліна Федорова, в активі якої бронзова нагорода.