У Львові 9 квітня змагатимуться найсильніші чоловіки і жінки міста

У Львові, в холі ТРЦ «Форум» 9 квітня зберуться найдужчі львів’яни та львів’янки, аби визначити, хто заслуговує на звання найсильнішого. Відкритий Кубок Лева з пауерліфтингу у суботу, 9 квітня, обіцяє запекле протистояння понад півсотні спортсменів, інформує city-adm.lviv.ua.

На турнір зареєструвалося більше 50 учасників. Бажання позмагатися виявили як любителі, так і професійні спортсмени, які отримували високі місця на різних міжнародних змаганнях.

Кубок Лева відбуватиметься за класичним принципом – спортсмени змагатимуться у трьох дисциплінах: присідання зі штангою на плечах, жим штанги, лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги. За сумою трьох результатів визначать кращих спортсменів.

Жінки змагатимуться між собою в абсолютній категорії, тобто без обмежень у віці та вазі. Чоловіків розділять на дві вагові категорії – до 83 кг і більше.

Організатори змагань – Аматорська ліга стронгмену України та спортивний клуб «Undergroun Gym» – закликають львів’ян підтримати спортсменів і обіцяють, що нудьгувати не буде ніхто. Гра м’язів, фізичне і вольове напруження, конкуренція профі та аматорів – спортсмени подарують захоплюючу атмосферу силових змагань. А у перерві між вправами глядачів дивуватиме показовими виступами легендарний Олег Тягнизуб і, звісно, усі охочі зможуть спробувати себе у пауерліфтингу.

«Сьогодні в Україні, як ніколи, потрібні сильні чоловіки і сильна громада. Тому ми активно популяризуємо силові види спорту, щоб спонукати якомога більше львів’ян працювати над собою і бути готовими до будь-яких викликів», – наголошує співорганізатор турніру Юрій Огоновський.

Зважування спортсменів відбудеться об 11:00, початок змагань о 12:30 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *