У Кличка визначили, чиї банкомати розмістять у столичному метрополітені

Про це йдеться у повідомленні Київського метрополітену у Facebook.

«ПриватБанк обрано переможцем відкритого конкурсу на розміщення банкоматів у холах станцій столичного метрополітену, який проводила КМДА. Як повідомив керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Олексій Путятін, пропозицію щодо розміщення банкоматів і терміналів самообслуговування найбільшого банку було визнано найкращим як за рівнем орендної плати, так і за якістю запропонованих пасажирам послуг», – йдеться у повідомленні.

Крім банкоматів «ПриватБанку», найближчим часом на станціях метро будуть установлені і термінали самообслуговування.

«Крім банкоматів ПриватБанку, найближчим часом на станціях метро будуть установлені і термінали самообслуговування, за допомогою яких кияни зможуть проводити комунальні та інші платежі, здійснювати перекази, купувати квитки на транспорт і отримувати інші банківські послуги», – заявив Олексій Путятін.

За інформацією «ПриватБанку», в холах усіх станцій Київського метрополітену буде встановлено понад 100 банкоматів та терміналів самообслуговування ПриватБанку. Мережа банківського обслуговування в метрополітені буде доступна власникам банківських карток усіх українських банків, а також усім власникам соціальних карток киянина.

Раніше повідомлялося, що від 1 квітня, пільговики матимуть право на безкоштовний проїзд у столичному метрополітені лише із «Карткою киянина».