Армія Іраку розпочала операцію зі звільнення Мосула від бойовиків ІДІЛ

Міністерство оборони Іраку заявило про початок операції зі звільнення Мосула від бойовиків терористичного угруповання «Ісламська держава»

Як повідомляє «Анадолу», перша частина операції «Фетх» вже почалася.

Згідно з інформацією видання, деякі села, розташовані поблизу Мосула вже перейшли під контроль армії і над ними встановлений прапор Іраку.

Раніше повідомлялося, що урядові сили Іраку за підтримки шиїтських воєнізованих формувань і авіаударів США 1 березня почали операцію зі звільнення територій і відновлення контролю над регіоном на півночі від Багдада, який був захоплений бойовиками ІДІЛ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.