У Києві поліція вилучила наркотики на мільйон гривень

У Києві поліція вилучила в наркоділера 1,5 кг амфетаміну та прекурсори для виготовлення наркотиків.

Як повідомляє Відділ комунікації ГУ Нацполіції в Києві, працівники управління протидії наркозлочинності Києві затримали 23-річного уродженця Чернігова в Шевченківському районі столиці. Під час поверхневого огляду правоохоронці виявили у нього 1,5 кг амфетаміну і 2 кг прекурсорів. Загальна вартість вилученого становить понад 1 млн грн.

Правооронці встановили, що молодик раніше не притягувався до кримінальної відповідальності. Виявилося, що зловмисник привіз наркотичні засоби з рідного міста для продажу.

Слідчим відділом Шевченківського управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів) Кримінального кодексу України.