Матч чемпіонату України вперше обслужить арбітр жінка

34-річна Катерина Монзуль буде працювати на матчі “Волинь” – “Чорноморець”. Арбітрами на лінії будуть Наталія Рачинська та Андрій Скрипка. Про це повідомляє ФФУ.

Монзуль є однією з найбільш кваліфікованих жінок-арбітрів світу. У минулому році вона обслуговувала матчі жіночого чемпіонату світу в Канаді, де їй довірили працювати на фінальному поєдинку між США і Японією.
За підсумками минулого року Міжнародна федерація футбольної історії і статистики (IFFHS) визнала Монзуль кращим жінкою-арбітром 2015 року.
 Зазначимо, що з 2011 – го року Катерина Монзуль регулярно обслуговувала матчі Першої та Другої ліг, і її робота неодноразово високо оцінювалася як тренерами і футболістами, так і експертами.
 Нещодавно Катерина Монзуль увійшла в Виконком ФФУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.