На Херсонщині фальсифікований алкоголь продавали через Інтернет

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області спільно із працівниками Національної поліції викрили одну із херсонських компаній, службові особи якої організували незаконне розповсюдження фальсифікованих алкогольних напоїв як на території Херсонської області, так і по території України.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Зазначається, що реалізація фальсифікату здійснювалась через мережу реалізаторів, а також шляхом розміщення оголошень в мережі Інтернет з використанням послуг служб доставки.

“За результатами обшуків, проведених за місцем зберігання оптових партій алкогольних напоїв, вилучено 73826 пляшок (майже 37,7 тис. літрів) алкогольного фальсифікату, вартістю 5,2 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

У прес-службі ДФС також додали, що вилучена продукція маркована марками акцизного податку з явними ознаками підробки.

“Окрім того, як показала перевірка, вказані акцизні марки завод – виробник не отримував та, відповідно, не використовував”, – повідомили у ДФС.