Нацгвардійці впіймали грабіжника у Євромістечку
Військовослужбовці Національної гвардії спільно із працівником поліції затримали грабіжника у Євромістечку на Хрещатику у Києві.
Про це інформує прес-служба Нацгвардії.
«Під час несення служби з охорони громадського порядку на вулиці Хрещатик військовослужбовцями 25 – ї бригади Національної гвардії України разом з працівником поліції був затриманий порушник», –зазначається у повідомленні.
Як поінформували у НГУ, у громадянина Туреччини, який приїхав до України на конкурс «Євробачення – 2017», в одному із ресторанів міста невідомий украв 540$. Грабіжник намагався втекти, проте військовий наряд, який чергував неподалік, відразу кинувся навздогін та затримав порушника. Для подальшого з’ясування обставин злочину його передали слідчо-оперативній групі поліції.
