У Харківській області викрито конвертцентр з обігом понад 80 млн грн
Співробітники податкової міліції ліквідували міжрегіональний “конвертаційний центр”, із загальним оборотом понад 80 млн грн.
Про це повідомив перший заступник начальника ГУ ГФС в Харківській області Андрій Бежанов.
“Створивши протягом 2016-2017 рр. 8 фірм, вказані підприємці змогли вивести в тіньовий обіг понад 80 млн грн. За попередніми підрахунками, ймовірні втрати бюджету лише з ПДВ становлять близько 13,3 млн грн”, – йдеться в повідомленні.
Співробітники податкової міліції провели 9 обшуків в офісах, приміщеннях елеваторів і автомобілях фігурантів, в ході яких виявили та вилучили печатки підприємств конвертаційного центру, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та бухгалтерську документацію, а також грошові кошти в національній та іноземній валютах, загальна сума яких у гривневому еквіваленті становить майже 7,9 млн грн, і сільгосппродукцію на загальну суму майже 2,4 млн грн. Наразі слідство триває.
B Полтавській обл. співробітники податкової міліції ГУ ГФС ліквідували конвертаційний центр, виявили факти незаконного заволодіння бюджетними коштами службовими особами одного з підприємств.
