Збірна журналістів у футбольному матчі “Парламентський кубок” перемогла Збірну депутатів з рахунком 5:2 (відео)

Збірна журналістівНа честь Всесвітнього дня інформування про аутизм, 3 квітня у Києві відбувся перший благодійний футбольний матч «Парламентський кубок».

Спортивний захід було проведено Інформаційним агентством «Центр новин», Федерацією футболу України, Асоціацією міжнародних та українських громадських організацій «Соціальний захист».

Подія об’єднала представників Верховної Ради України та ЗМІ, які таким чином підтримали дітей за аутизмом.

DSC_2317

Метою благодійної акції став не тільки збір коштів для створення сенсорних кімнат у корекційному центрі  “Примавера” для дітей-аутистів, але й привернення уваги політиків, ЗМІ, громадськості до проблеми аутизму в Україні.DSC_2253

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко підкреслив, що Федерація ФФУ пишається наданою можливістю долучитися до соціальних заходів. За словами Вадима Костюченка, під егідою ФФУ й надалі будуть проводитися благодійні акції: «Сьогодні, як би не закінчилася гра, переможуть діти, яким потрібна наша спільна з вами допомога. І цей Кубок перший, але не останній. Ми вже домовилися з представниками фонду про те, що відпрацюємо декілька благодійних матчів на підтримку дітей, батьки яких загинули в зоні АТО, дітей, які лишилися без домівок, дітей, які є переселенцями. І я впевнений, що цим дітям у подальшому потрібна наша допомога», – сказав перший віце-президент ФФУ.DSC_2241

Благодійний матч проходив за присутності кількох сотень глядачів на стадіоні НТКУ ім. В. Баннікова.Збірна Журналістів: Мирослав Небесник, Олександр Онопко, Вадим Перенчук, Сергій Шкапа, Сергій Мельник, Сергій Ковальчук, Роман Бочкала, Віктор Ковальчук, Лео Алексєєв, Тарас Ніколаєнко, Артем Гагарін, Олексій Сімаков, Олександр Карапетян, Володимир Бречко , Богдан Машай, Віктор Медведь, Сергій Палеха, Тигран Мартиросян, В’ячеслав Цимбалюк, Андрій Гливка.
Збірна Депутатів: Андрій Кожем’якін, Іван Кириленко, Олексій Рябчин, Сергій Євтушок, Сергій Соболєв, Вадим Івченко, Іван Крулько, Валерій Дубіль, Адрій Павелко, Владислав Голуб, Олексій Мушак, Василь Яніцький, Анатолій Матвієнко, Григорій Шверк, Ігор Насалик, Дмитро Лубинець , Володимир Шкварилюк, Юрій Береза, Юрій Дерев’янко, Ярослав Москаленко, Олександр Данченко, Єгор Соболєв, Володимир Парасюк, Мустафа Найєм.

Гравці продемонстрували яскраву гру та запеклу боротьбу. До складу обох команд також приєдналися зірки вітчизняного футболу Іван Яремчук, Едуард Цейхместрук, Олександр Мелащенко, Сергій Ковалець та Василь Кардаш.

Зустріч завершилась переконливою перемогою команди журналістів з рахунком 5:2. У ворота команди Верховної Ради голи забивали Сергій Мельник, Олександр Карапетян, Сергій Шкапа та дубль на рахунку Тиграна Мартиросяна. У ворота команди журналістів двічі забивав Едуард Цейхместрук.DSC_2304

Проте найголовнішою перемогою стали результати збору коштів для створення сенсорних кімнат у корекційному центрі для дітей-аутистів: на ці цілі було зібрано більше 222 тисяч гривень.

 

 

 

DSC_2478

 

DSC_2508

Відео матчу можна переглянути тут:

Організатор матчу Інформаційне агентство “Центр новин”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.