Сьогодні в Одесі будуть судити “подільників” Ківалова

У п’ятницю, 22 січня, в 11:30 год. в Апеляційному суді Одеської області відбудеться засідання, де буде вирішуватися питання про обрання запобіжного заходу щодо голови Затоківської селищної ради п.Звягінцева і начальника управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради п.Царенко.

Про повідомив журналіст Сергій Іванов  на своїй сторінці в Facebook.

“Завтра в 11:30 год. в Апеляційному суді Одеської області відбудеться засідання, де буде вирішуватися питання про обрання запобіжного заходу щодо Затоківського селищного голови В. Звягінцева і начальника управління містобудування та архітектури Білгород-Дністровської міської ради О.Царенко, які підозрюються у скоєнні серії посадових злочинів, які спричинили виділення приватним особам 66 ділянок землі на пляжах Затоки загальною площею 4,4 га. Земля була виділена свідомо незаконно, всупереч рішенню суду” – пише Іванов.

“Серед облагодіяних осіб виявилися такі прості і нічим не примітні люди як голова одеського Апеляційного адміністративного суду Бітов, заст. голови Апеляційного суду Одеської області Коваль та слідчий суддя Приморського районного суду Кушніренко. Зненацька, не чи правда? 16 січня Звягінцев і Царенко були затримані. Їх подільник Б. Шевчук, голова земельної комісії, ховається від поліції в яких-небудь плавнях”.

Журналіст додав, що кримінальне провадження перебуває на контролі у заступника Генерального прокурора Д.Сакварелідзе та  голови Одеської ОДА М.Саакашвілі.

“Таким чином, завтра Сергій Васильович Ківалов повинен буде забезпечити внесення застави в загальній сумі 9000000 гривень за своїх підопічних (5 – за Звягінцева, 4 – за Царенко), інакше вони опиняться за гратами і можуть почати говорити – набагато більш красномовно, ніж на цьому відео vimeo.com/152635270”.

“Хочу привернути вашу увагу до цього процесу, так як він має всі шанси стати початком кінця оскаженілої ківаловщини в Одесі ” – підкреслив Іванов.

Джерело: http://censor.net.ua/n370394

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.