Меркель та Обама наполягають на ”виключно політичному” врегулюванні конфлікту в Україні

Президент США Барак Обама та канцлер Німеччини Анґела Меркель під час телефонної розмови у четвер, 21 січня, обговорили збройний конфлікт на Сході України та в Сирії, передає Deutsche Welle.

Лідери обох держав зазначили, що у протистояннях в Україні та в Сирії може бути тільки політичне вирішення, наголошується у повідомленні Відомства федерального канцлера. Водночас, як повідомляє Білий дім, у ході розмови Меркель та Обама вкотре підкреслили необхідність прискорення прогресу та повної імплементації мінських домовленостей.

За словами офіційного представника німецького уряду Штеффена Зайберта, була також порушена тема донорської конференція щодо Сирії, яка має відбутися 4 лютого в Лондоні. Канцлерка ФРН і президент США погодилися, що конференція в Лондоні дасть можливість активізувати зусилля світової спільноти по вирішенню гуманітарної кризи в Сирії, йдеться в заяві, опублікованій на сайті Білого дому.

Джерело:http://www.dw.com/uk/меркель-та-обама-наполягають-на-виключно-політичному-вирішенні-конфлікту-в-україні/a-18997333

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.