На Рівненщині СБУ викрила канал контрабанди психотропів

У Рівненській області Служба безпеки України викрила канал контрабанди психотропних препаратів. 

Як повідомляє прес-центр СБУ, оперативники спецслужби затримали 32-річного мешканця одного з райцентрів області, який продавав наркотики в особливо великих розмірах.

“Під час обшуку за місцем проживання та у гаражі чоловіка правоохоронці вилучили психотропи на суму понад 300 тис. грн., 9 тис. дол. США готівки та сім травматичних пістолетів, перероблених у бойові”, – повідомили у СБУ.

Слідчий відділ УСБУ в Рівненській області відкрив кримінальне провадження за ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) та ст.307(незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо обрання затриманому міри запобіжного заходу.