США мають намір направити радників в Міністерство оборони України

Пентагон готовий поділитися досвідом у сфері армійської логістики та розподілі бюджету.США мають намір продовжувати сприяти Україні в реформуванні оборонної сфери. До такого висновку прийшли учасники зустрічі представників американського та українського військових відомств, яка відбулася в Міністерстві оборони України в п’ятницю, 22 січня, передає прес-служба міністерства.

Заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов зустрівся з директором програми радників для міністерств оборони Агентства Міністерства оборони США щодо співпраці у сфері безпеки Джорджем Драйдену.

“Сторони обговорили питання направлення до Міністерства оборони України американських радників з питань бюджету, розподілу ресурсів, військової медицини і логістики”, – йдеться в повідомленні відомства.

Наголошується, що Долгов подякував американській стороні за надану Україні допомогу.

Нагадаємо, у четвер, 21 січня начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко повідомив, що країни НАТО продовжать надавати Україні військово-технічну допомогу і збільшать кількість своїх радників для підготовки українських військових.

З 2014 року США вже надали Україні військову допомогу на 260 000 000 доларів, включаючи поставки наметів, бронежилетів, тепловізорів, транспортних засобів, медичного та інженерного спорядження, портативних радіостанцій, протівомінометних радарів і патрульних катерів.

12 січня посол України в США Валерій Чалий повідомив, що найближчим часом Україна почне отримувати військову допомогу від Сполучених Штатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.