Коноплянка допоміг “Шальке” отримати перемогу в першому ж матчі нового сезону німецької Бундесліги

Український півзахисник «Шальке-04» (Гельзенкірхен) Євген Коноплянка забив гол у першому ж матчі нового сезону чемпіонату Німеччини в Бундеслізі, повідомляє офіційний сайт змагань.

На 73-й хвилині матчу проти «РБ Лейпциг» українець забив другий гол своєї команди.

Матч, в підсумку, закінчився з рахунком 2:0 на користь «Шальке».

Всього в поточному сезоні Коноплянка забив вже три м’ячі. У грі 1-го раунду Кубка Німеччини проти Динамо Берлін (2:0) він відзначився дублем.

Нагадаємо, минулий сезон 27-річний українець провів в Шальке на правах оренди з Севільї, але не отримував регулярну ігрову практику під керівництвом Маркуса Вайнцирль. У Бундеслізі 2016/17 він провів 607 хвилин в 17 матчах, в яких забив 1 м’яч і віддав 1 гольову передачу. Незважаючи на це, він залишився в команді, оскільки у кобальтових було зобов’язання викупу українця за 12,5 мільйона євро.

Шальке – РБ Лейпциг 2:0

Голи: Бенталеб-пен, 44 (1:0), Коноплянка, 74 (2:0)