В Івано-Франківську з вересня введено безкоштовний проїзд школярів в маршрутках до кінця навчального року

В Івано-Франківську з 1 вересня запроваджено безкоштовний проїзд в маршрутках для учнів навчальних закладів до завершення навчального року, за винятком вихідних, святкових днів та канікул.

Про це УНІАН повідомив начальник управління транспорту і зв’язку Івано-Франківського міськвиконкому Олег Ганчак.

Він нагадав, що у лютому цього року мерія домовилася із перевізниками про безкоштовний проїзд школярів у маршрутках, який діяв до червня цього року.
Вчора, 29 серпня, після перемовин із перевізниками міськвиконком продовжив своє попереднє рішення про безкоштовне перевезення учнів.

Ганчак уточнив, що пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті загального користування діє за наявності учнівського квитка щоденно з 7.00 до 19.00, за винятком вихідних, святкових днів і канікул. Також для семи спеціалізованих шкіл, які мають дві зміни і навчання у суботу, пільговий проїзд буде щоденно з 7.00 до 21:00 години за винятком вихідних, святкових днів і канікул.