“Шахтар” обіграв “Олімпік”, проте залишився на другому місці

У донецькому двобої між “Шахтарем” і “Олімпіком” із рахунко 3:0 перемогли “гірняки”, проте навіть три додаткових очки не надають змоги помаранчево-чорним обігнати київське “Динамо”

Про це повідомляє Еспресо.TV

У “Шахтарі” відзначився на 46-ій хвилині Веллінгтон Нем, на 83-ій з пенальті забив Марлос, а підсумував поєдинок м’ячем у ворота “Олімпіка” Едуардо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.