«Українські Отамани» назвали склад на чвертьфінал WSB з «Британськими лев’ячими серцями»

У четвер і п’ятницю, 21 та 22 квітня, у Лондоні професіональний боксерський клуб «Українські отамани» проведе чвертьфінальну матчеву зустріч шостого сезону Всесвітньої серії боксу (WSB). Суперниками «Отаманів» буде досвідчена команда з Туманного Альбіону – British Lionhearts («Британські лев’ячі серця»).

За два дні професіональний боксерський клуб «Українські Отамани» проведе чвертьфінальну матчеву зустріч у шостому сезоні Всесвітньої серії боксу.

21 та 22 квітня, на легендарній лондонській арені York Hall, «Українські Отамани» зійдуться в протистоянні з досвідченою та амбітною командою з Туманного Альбіону – British Lionhearts, переможцями группи «В» регулярного сезону. На кону матчевої зустрічі стоятиме вихід до півфіналу цьогорічного розіграшу Всесвітньої серії боксу.

«Наразі, команда завершила заключний етап підготовки на базі вінницького спортивного клубу «Нокаут» і вже сьогодні вирушає до Англії, – зазначив головний тренер клубу «Українські Отамани» Леонід Лоївський. – Рівнем підготовки наших хлопців я повністю задоволений. Впевнений, що усі учасники матчевого протистояння зможуть показати конкурентний бокс, що, матимемо надію, дозволить «Отаманам» вийти до півфіналу Всесвітньої серії боксу. До Англії їдемо з завданням – лише перемагати. Щодо наших майбутніх суперників, то команда та її боксери нам добре відомі. З кожним з них ми зустрічалися на різноманітних міжнародних стартах. В рамках підготовки до чвертьфінального протистояння разом з тренерським складом та хлопцями зробили аналіз кожного суперника, продивилися їх поєдинки… Гадаю, що нам під силу показати змістовний бокс та вийти до четвірки найкращих команд турніру. Гарантую, що зробимо усе для цього можливе».

Додамо, що на шляху до чвертьфіналу «Українські Отамани» провели низку надзвичайно складних протистоянь на груповому раунді змагань. Здолавши в домашніх матчах команди Китаю, Туреччини та одну з найбільш потужних команд світу – «Кубинських Домадорес», наша команда виборола право представляти Україну у вісімці найкращих команд змагань.

Офіційна процедура зважування учасників матчевого протистояння відбудеться 20 та 21 квітня у Лондоні.

Отож, за «Українських Отаманів» у найближчій матчевій зустрічі, що триватиме два дні, боксуватимуть:

Вагова категорія 49 кг: Денис КОЗАРУК

Вагова категорія 52 кг: Денис ШКАРУБО

Вагова категорія 56 кг: Владислав ВЄТОШКІН

Вагова категорія 60 кг: Віталій СОЛЯНИК

Вагова категорія 64 кг: Володимир МАТВІЙЧУК

Вагова категорія 69 кг: Сергій БОГАЧУК

Вагова категорія 75 кг: Валерій ХАРЛАМОВ

Вагова категорія 81 кг: Денис СОЛОНЕНКО

Вагова категорія 91 кг: Віктор ТРУШ

Вагова категорія +91 кг: Владислав СІРЕНКО

В разі нічийного підсумкового рахунку, переможець матчевої зустрічі визначатиметься у додатковому поєдинку у ваговій категорії 75 кг, в якій боксуватиме Владислав ВОЙТАЛЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.