Збірна України U-18 з футболу провела першу товариську гру проти одноліток Чорногорії

У вівторок, 19 квітня, в Подгориці (Чорногорія) юнацька збірна команда України U-18 провела перший з двох запланованих спарингів проти місцевої команди U-19. Перша зустріч команд завершилась перемогою господарів з рахунком 2:0. У складі «зелено-білих» зіграв захисник «Карпат» U-19 Юрій Завінський.

Перший тайм пройшов у неквапливому темпі без небезпечних моментів біля воріт обох команд. Єдине, що заслуговувало на увагу у перші 45 хвилин – момент Кодріча незадовго до перерви, але майстерністю блиснув голкіпер українців Білик, пише офіційний сайт ФФУ.

Початок другої половини зустрічі був за чорногорцями, а підопічні Циткіна, відверто кажучи, провалили дебютні хвилини після перерви. На 47-й хвилині спочатку Бурзановіч засмутив нашого голкіпера, а ще через дві хвилини Рачіч подвоїв рахунок на табло.

«Синьо-жовті» кращу свою можливість скоротити рахунок у матчі втратили на останній хвилині спарингу – це Завінський загрожував воротам Царевіча.

Свій наступний контрольний поєдинок українці проведуть 21 квітня у Подгориці. Початок гри – о 17:30 за київським часом.