Збірна України з хокею здобула третю поспіль перемогу на Чемпіонаті світу

У Загребі (Хорватія) завершився матч 3-го туру чемпіонату світу з хокею серед команд дивізіону 1В, в якому збірна України розгромила команду Естонії.

Матч завершився з рахунком 7:1, повідомляє офіційний сайт змагань.
Українці мали перевагу впродовж усього матчу і відкрили рахунок вже на 6-й хвилині. Владислав Гаврик завершив комбінацію за участю Євгена Тимченка і Володимира Алексюка. А на 15-й хвилині Роман Благой після пасу Дениса Петрухно подвоїв перевагу українців.

У другому періоді Роберт Рооба скоротив перевагу українців у рахунку до мінімуму на 23-й хвилині. Але в кінцівці періоду перевагу в дві шайби булов не тільки відновлено, а й збільшено. На 37-й хвилині українці забили два голи. Спочатку Андрій Міхнов завершив комбінацію за участю Віталія Андрейківа та Олега Шафаренка, а через 30 секунд Тимченко з подачі Гаврика забив гол і довів перевагу українців до розгромного – 4:1.

У третьому періоді гравці збірної України довели рахунок до розгромного. Голи – на рахунку Юрія Петранговського, Міхнова і Артема Бондарєва.
Таки чином, у збірної України 3 перемоги у 3 матчах і максимальна кількість очок – 9.

22-23 квітня команда проведе вирішальні матчі турніру проти збірних Литви та Великої Британії – основних конкурентів у боротьбі за перше місце і вихід у дивізіон 1А, другий за значимістю у світовому хокеї після Еліт-дивізіону.