Київське “Динамо” вдруге поспіль стала найкращою командою України

Після нічиї донецького “Шахтаря” в Одесі киянам для дострокової перемоги в чемпіонаті потрібно було обіграти “Ворсклу”.

Останній для “Динамо” матч у Києві завершився потрібне для команди Реброва результатом (а саме 1-0 на користь столичної команди) і кияни за три тури до кінця турніру в 15 разів отримало звання чемпіона України.

Єдиний гол у важливому матчі забив нападник “Динамо” Жуніор Мораєс.

Динамо – Ворскла 1:0

Гол: Мораєс, 36

Динамо: Шовковський — Даніло Сілва, Хачеріді, Виду, Антунеш — Рибалка — Ярмоленко, Сидорчук (Гармаш, 67), Велозу (Буяльський, 81), Гусєв (Гонсалес, 67) — Мораєс

Ворскла: Непогодов — Сімінін, Дитятьєв, Даллку, Пердута (Сапай, 40) — А. Ткачук, Скляр — Дитина, Чеснаков, Бартуловіч (Громов, 62) — Шиндер.

Інформаційне агентство «Центр новин»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.