Андрій Павелко: Скоро в Херсоні запрацює Федерація футболу Криму

Скоро в м.Херсоні запрацює Федерація футболу Криму. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Президент ФФУ Андрій Павелко.

За словами Президента федерації футболу України, Херсон стає другою батьківщиною для кримських переселенців.12985452_999121730173475_2626166892193063921_n

“За різними даними сюди вимушено переїхали близько 10 тисяч кримчан. На материку незабаром запрацює і Федерація футболу Криму, новий офіс якої я відвідав під час свого візиту в Херсон. Разом з активістами обговорив на місці ключові питання функціонування кримського представництва”, – зазначив Павелко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.