Андрій Павелко: Скоро в Херсоні запрацює Федерація футболу Криму
Скоро в м.Херсоні запрацює Федерація футболу Криму. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Президент ФФУ Андрій Павелко.
За словами Президента федерації футболу України, Херсон стає другою батьківщиною для кримських переселенців.
“За різними даними сюди вимушено переїхали близько 10 тисяч кримчан. На материку незабаром запрацює і Федерація футболу Криму, новий офіс якої я відвідав під час свого візиту в Херсон. Разом з активістами обговорив на місці ключові питання функціонування кримського представництва”, – зазначив Павелко.
