Київська прокуратура в черговий раз перенесла допит Саакашвілі

Допит Голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі у справі про “горіхову мафію” не відбувся через хворобу слідчого, але розслідування справи триває.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Прокуратура Київської області очікує письмові свідчення голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі у справі про “горіхову мафію”.

Про це повідомив прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко.

За словами Куценка, призначений на 26 січня допит Саакашвілі не відбувся у зв’язку з тим, що захворів слідчий, якому це було доручено, і швидко замінити його неможливо, всі інші прокурори і слідчі, залучені до цього слідства, працюють у штатному режимі.

За словами Куценка, Саакашвілі повідомив нам про те, що готовий письмово передати всю інформацію, яка у нього є. Ми йому за це ще раз вдячні. Чекаємо від нього всі ці письмові матеріали, і після їх отримання будемо приймати рішення про необхідність його подальшого допиту”.

15 січня 2016 глава Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі зламав склад так званої “горіхової мафії”, що складається, за його словами, зі столичних співробітників МВС і прокуратури, і повернув власнику вантаж, конфіскований у нього правоохоронцями.

“Після того як Одеська митниця, прокуратура і обладміністрація відмовилися брати участь у щорічній традиційній грі “горіхової мафії”, ця мафія почала діяти прямо з Києва”, – заявив Саакашвілі.

20 січня заступник генпрокурора України – прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе повідомив, що Генеральна інспекція ГПУ приступила до розслідування даного кримінального провадження. У той же день прокуратура Київської області викликала Саакашвілі на допит і подякувала за надану “інформацію щодо високопоставлених корупціонерів на Київській митниці”, але 25 січня допит був скасований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.