4 партії проходять до парламенту Киргизстану

У Киргизстані опозиційні партії оголосили, що не визнають офіційних результатів виборів 4 жовтня, за попередніми результатами яких, до парламенту проходять чотири партії, з них три – пов’язані зі владою.

Читати

Прокуратура АРК відкрила кримінальне провадження за фактом незаконних обшуків та затримання членів ”Свідків Єгови” у Севастополі

Правоохоронні органи Автономної Республіки Крим розпочали кримінальне провадження за фактами проведення незаконних обшуків та затримань членів релігійної організації ”Свідки Єгови” у Севастополі.

Читати

Сноуден згоден виплатити владі США більше $ 5 млн з виступів і продажів книги

Колишній співробітник ЦРУ і Агентства національної безпеки (АНБ) США Едвард Сноуден погодився виплатити уряду країни понад $ 5 млн з коштів, отриманих з продажів книги “Особиста справа” (Permanent Record), а також за публічні виступи.

Читати

Поліція зареєструвала 148 кримінальних проваджень, пов’язаних з перешкоджанням діяльності журналістів

Протягом 2020 року поліція зареєструвала 148 кримінальних проваджень, пов’язаних з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів.

Читати

ЗМІ: передвиборчий штаб Трампа використовував у рекламі зображення російських літаків

Передвиборчий штаб Дональда Трампа використовував у своїй рекламній кампанії, приуроченій до майбутніх у листопаді виборів у США, фотографію із зображенням російських літаків і автоматів.

Читати

ДСНС повідомила про ситуацію із пожежами на території Луганської та Харківської областей

Станом на 7 год. 4 вересня продовжується гасіння 3 осередків пожеж сухої трави та лісових насаджень в 2 районах області (Новоайдарський район с. Лобачеве, с. Лопаскине та Станично-Луганський район с. Болотене), які виникли 2 вересня.

Читати
1 2 3 47